Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Afrin’e 23 Özel Hareket Polisi gönderildi
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 21 Şubat 2018 - 15:57:57
Afrin’e 23 Özel Hareket Polisi gönderildi

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) öncülüğünde sınır ötesinde devam eden Zeytin Dalı Harekâtında görev almak üzere 23 Özel Hareket Polisi Muş’tan Afrin’e gönderildi.

TSK öncülüğünde sınır ötesinde 33 gündür devam eden Zeytin Dalı Harekatında görev almak üzere 23 Özel Hareket Polisi Muş’tan Afrin’e gönderildi.

Muş Özel Harekât Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen uğurlama törenine; Muş Valisi Aziz Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, Garnizon Komutanı Albay Cem Karoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin, Hava Meydan Komutanı Albay Aytaç Öztekin, emniyet personeli ile basın mensupları katıldı.

Vali Aziz Yıldırım burada yaptığı konuşmasında, “Zaman hepimizin fedakârlık yapması gereken bir dönem, yani hepimizin fedakârlık yapması gerekiyor. Siz bu anlamda öncüler oldunuz. Burada ben dâhil bütün arkadaşlar sizin yerinizde olmayı çok arzu eder. İnşallah sağlıcakla gidecek ve sonunda da görevlerini yapmış bir vaziyette sağlıcakla muzaffer bir şekilde geleceksiniz. Harzemşahlar zamanında büyük bir ihtimalle aynen böyle bir ortamda Celalettin Harzemşahlar sefere çıkarken dua ediyor; ‘Allah muzaffer etsin seferinizden muzafferiyetle dönün’ dendiği zaman diyorlar ki; durun bir dakika bizim işimiz sefere çıkmak. Zafer Allahın lütfudur. Bizde sizleri böyle uğurluyoruz. Sizler gidecek inşallah görevlerinizi en güzel şekilde yapacaksınız, düşmana fırsat vermeyeceksiniz. Bu devletin istiklali ve istikbaline kastedenlere en güzel cevabı sizler vereceksiniz. Bizde sizlere dualar edeceğiz. Bizler inanan iman eden insanlar olarak her halükarda kazanıyoruz. Şehit de olsak kazanıyoruz, gazi kalsak da kazanıyoruz. Buradan cephede ki kahramanlarımıza dua etsek de kazanıyoruz. Yeter ki her şeyi Allah rızası için, vatan bekası için yapalım. Yeter ki her şeyi gönlümüzden gelerek vatan sevgisiyle yapalım. Rabbim sizleri muhafaza etsin. Allah’a emanet olun.” ifadelerini kullanıldı.

Daha sonra kurban kesilerek, dualar edildi. (MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz