Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Asya, öğrencilerle buluştu
  • Ana Sayfa » Genel,Yerel
  • 11 Ekim 2017 - 19:44:05
Asya, öğrencilerle buluştu

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 100. Yıl Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Okul ziyaretlerini sürdürerek öğrencileri sevindiren Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş’un gelişimi noktasında faydalı hizmetler sunmak için öğretmenlerin de görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. Yatırım ve projelerle şehrin değişimine öncülük eden Belediye Başkanı Feyat Asya, eğitim alanındaki faaliyetleri de ihmal etmiyor. Başkan Asya, bu kapsamda 100. Yıl Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştu. Okul Müdürü Ferit Devrim tarafından karşılanan Başkan Asya, okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldı. Eğitim kurumlarına imkanlar dahilinde destek verdiklerini belirten Başkan Asya, bu alandaki çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

Daha sonra öğretmenler odasını ziyaret eden Başkan Asya, okulda görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlere belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi veren Başkan Asya, kendilerinin fikir ve önerilerini aldı. Yapılan ve uygulanmakta olan projeleri anlatan Başkan Asya, bu şehrin köklü sorunlarının çözümü noktasında ciddi bir mesafe kat ettiklerinin altını çizdi. Proje belediyeciliğini hayata geçirdiklerini belirten Başkan Feyat Asya, bu kapsamda dev projeleri hayata geçirdiklerini ve vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi. Altyapı gibi süreç isteyen ve meşakkatli projeleri başlattıklarını ifade eden Başkan Asya, bu konuda vatandaşlardan sabırlı olmalarını ve destek vermelerini beklediklerini, girmiş oldukları zorlu dönemin ardından hep birlikte feraha ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

Yol, kaldırım, çevre temizliği, altyapı ve üst yapı gibi belediyelerin asli görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Asya, bunlarla beraber sosyal belediyeciliğin de gereğini yaptıklarını vurguladı.

Başkan Asya, öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmanın ardından, onların sorularını yanıtlayarak taleplerinin yapılması hususunda talimatlar verdi.

Öğretmenlerle yapılan görüşmenin ardından öğrencilerle buluşan Başkan Asya, hayata dair kendilerine tavsiyelerde bulunarak, eğitim hayatlarında başarılar diledi. Başkan Asya, alanlarında başarılı olan öğrencileri de ödüllendirerek okuldan ayrıldı.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz