Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Asya, okul ziyaretlerine devam ediyor
Asya, okul ziyaretlerine devam ediyor

Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Merkez Eko İnşaat İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Feyat Asya, Eko İnşaat İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Okul Müdürü Zahir Alme ve öğretmenler tarafından karşılanan Asya, okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldı. Eğitim kurumlarına imkanlar dahilinde destek verdiklerini belirten Asya, bu alandaki çalışmalarını devam ettireceklerini ifade etti.

Daha sonra öğretmenler odasını ziyaret eden Asya, okulda görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlere belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi veren Asya, kendilerinin fikir ve önerilerini aldı.

Yapılan ve uygulanmakta olan projeleri anlatan Asya, bu şehrin köklü sorunlarının çözümü noktasında ciddi bir mesafe kat ettiklerinin altını çizdi. Proje belediyeciliğini hayata geçirdiklerini belirten Feyat Asya, bu kapsamda dev projeleri hayata geçirdiklerini ve vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi. Alt yapı gibi süreç isteyen ve meşakkatli projeleri başlattıklarını ifade eden Asya, bu konuda vatandaşlardan sabırlı olmalarını ve destek vermelerini beklediklerini, girmiş oldukları zorlu dönemin ardından hep birlikte feraha ulaşacaklarını sözlerine ekledi.

Öğretmenlerle yapılan görüşmenin ardından öğrencilerle buluşan Asya, hayata dair kendilerine tavsiyelerde bulunarak, eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Asya, alanlarında başarılı olan öğrencileri de ödüllendirerek okuldan ayrıldı.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz