Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Asya’dan okul ziyareti
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 15 Aralık 2017 - 16:10:53
Asya’dan okul ziyareti

Sütlüce İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Feyat Asya, burada eğitim gören öğrencilere kitap hediye ederek onları sevindirdi.

Belediye Başkanı Feyat Asya, Sütlüce İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Asya, öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunurken, öğrencilere de tavsiyelerde bulunuyor. Uzun yıllar Sütlüce İlkokulunda görev yapan daha sonra emekli olan belediye meclis üyesi Gülay Balkaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Avcı, Feyat Asya’ya eşlik etti.

Sütlüce İlk ve Ortaokulu Müdürü Nezir Yiğit tarafından karşılanan Asya, okulun genel durumu ile ilgili kendisinden bilgi aldı. Muş Belediyesi olarak eğitime ve eğitimcilere çok önem verdiklerini söyleyen Asya, gelecek nesillerin faydalı bireyler olması için herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğine dikkat çekti.

Daha sonra bir sınıfı ziyaret eden Asya, burada öğrencilere tavsiyelerde bulundu. “Hayallerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin” diyen Başkan Asya, “Sizler, geleceğimizin teminatısınız. Kendinizi en iyi şekilde yetiştirerek, ailenize, ilinize, devletinize ve inancınıza bağlı bireyler olarak bu ülkenin yönetiminde hak sahibi olmak için elinizden geleni yapmanız lazım. Bizler, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırmak için çaba sarf edeceğiz. Sizler de hep bir gayret içerisinde olacaksınız”

Asya, konuşmasının sonunda öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Asya, sınıf ziyaretinin ardından okulun yeni kurulan ve önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak olan kütüphanesini inceledi. Başkan Asya ve beraberindekiler, yeni kütüphane için getirilen kitapları raflara dizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Nezir Yiğit ise, Asya’nın eğitim kurumları ve öğrencilerle yakından ilgilenmesinin mutluluk verici olduğunu belirterek, destek ve katkılarından dolayı kendisine teşekkür etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz