Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Belediye Başkanına ziyaret
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 22 Kasım 2017 - 18:37:03
Belediye Başkanına ziyaret

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Muş’a gelen Memur Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu, Muş Belediyesini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Feyat Asya’nın makamında ağırladığı Tufanoğlu’na Bayındır Memur-Sen Muş İl Başkanı Erkan Asya ve yönetimi eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Asya, daha önce Memur-Sen ailesinin birçok kademesinde görev yapmış biri olarak kendilerini Muş’ta ağırlamaktan onur duyduklarını ifade etti.

Sivil toplum kuruluşlarının toplum üzerindeki önemine değinen Asya, sendikacılıktan kazandıkları fikir alışverişini halen sürdürdüklerini ve bu bağlamda çok güzel sonuçlar elde ettiklerini belirtti. Yaklaşık 4 yıldır yapılan hizmetlerle ilgili misafirlerini bilgilendiren Asya, proje belediyeciliğini hayata geçirdiklerini, bu kapsamda birçok hizmeti vatandaşlarla buluşturduklarının altını çizdi.

Yapılan ve planlanan hizmetler hakkında sürekli vatandaşlarla istişare yaptıklarının altını çizen Asya, aynı şekilde Muş’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcilerini bu süreçte kendilerine paydaş olarak gördüklerini kaydetti. Muş’a hizmet yolunda kendilerine ulaştırılan bütün önerileri dikkatle değerlendirdiklerini söyleyen Asya, kalkınmanın ve gelişmenin elbirliği ile gönül birliği ile gerçekleşebileceğini vurguladı. Asya, Bayındır Memur-Sen heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Genel Başkan Tufanoğlu’na bir fincan takımı hediye etti. Bayındır Memur-Sen Genel Başkanı Tufanoğlu da, misafirperverliklerinden dolayı Asya’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz