Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Binali Yıldırım: Türkiye’ye dönük her türlü kirli oyun bozulacak
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 20 Ağustos 2018 - 14:36:22
Binali Yıldırım: Türkiye’ye dönük her türlü kirli oyun bozulacak

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, “Türkiye’ye dönük her türlü kirli oyunun, dün olduğu gibi yarın da bozulacağını” söyledi.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Ülkemize dönük her türlü kirli oyun, dün olduğu gibi yarın da bozulacaktır.” dedi.

Türkiye’nin, ekonomik, sosyal, kültürel, askeri ve siyasi manada bölgede ve dünyada etkili bir ülke olduğuna işaret eden Yıldırım, “Başlatılan değişim çalışmalarıyla ülkemizin önemi ve etkinliği yakın zamanda daha çok hissedilecektir. Bu noktada en büyük teminatımız, zor zamanlarda büyük bir sorumluluk şuuru içinde ülkesine ve milletine sahip çıkan necip milletimizdir. Kafkaslar, Ortadoğu ve Balkanlar gibi askeri, siyasi ve sosyal çatışma riskinin en yüksek olduğu bölgelerin ortasında bir barış adası gibi duran ülkemize dönük her türlü kirli oyun, dün olduğu gibi yarın da bozulacaktır. ‘Ya istiklal ya ölüm’ kararlılığıyla Kurtuluş Savaşı’nı kazanan necip milletimizin istikbaline yönelik her türlü emperyalist tehdit, milli dayanışma ruhuyla defedilecek, hürriyet ve bağımsızlığımızı yok etmek isteyenler mutlaka hüsrana uğratılacaktır.” ifadelerini kullandı.

‘Yolların kralı yok, kuralı vardır.’

Vatandaşların, bayram vesilesiyle çıktığı yolculukların kedere dönüşmemesinin en büyük dileği olduğunu da belirten Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevdiklerini ziyarete giden kardeşlerimiz, ‘Yolların kralı yok, kuralı vardır.’ ilkesini unutmamalıdır. Kesilen kurbanların makbul olması temennisiyle, aziz milletimizin ve bütün Müslümanların Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Fıtratımızdaki iyi hasletleri canlandıran Kurban Bayramı’nın başta Ortadoğu coğrafyası olmak üzere tüm dünyada barış ve huzurun sağlanmasına vesile olmasını niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” (İLKHA)

  • Etiketler
Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz