Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 23 Ocak 2018 - 15:05:33
Birim amirleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı

Belediye Başkanı Feyat Asya, birim amirleri ile bir araya gelerek çalışmalarla ilgili genel bir değerlendirme yaptı.

Belediye Başkanı Feyat Asya, 2017 yılında yapılan çalışmalar ve 2018 yılında planlanan projeler ile ilgili birim amirleri ile durum değerlendirmesi yaptı. Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda geçmiş yıllarda yapılan çalışmaları kısaca özetleyen Asya, emeklerinden dolayı tüm birim amirlerine ve personellere teşekkür etti. Bu yıl yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi alan Asya, hazırlanan projelerin bir an önce hayata geçirilmesi için gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunda talimatlar verdi.

2017 yılında dev projeler hayata geçirdiklerini kaydeden Asya, uygulanan projelerin yeterli olmadığını sürekli hizmet üretmek için gece gündüz çalışmaya devam etmek zorunda olduklarını ifade etti.

Görev süresinde dördüncü yılı tamamlamak üzere olduklarını ve bugüne kadar Muş’un köklü sorunlarına çözüm ürettiklerini belirten Asya, 2018 yılının toparlanma yılı olacağını, el atılan projelerin tamamlanacağı ve hizmete sunulacağı yıl olacağının altını çizdi. Karla mücadele konusunda bu yıl geçmiş yıllara göre çok farklı bir yıl geçirdiklerini söyleyen Asya, bugüne kadar etkili bir kar yağışının olmadığını ve buna bağlı olarak çalışmaların henüz başlamadığını kaydetti. Olası bir kar yağışında da ekiplerin 7/24 esasına göre hazır olması talimatını veren Asya, hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için seferber olacaklarının altını çizdi.

Kış mevsiminin ardından üst yapı ağırlıklı çalışmalar yapacaklarını söyleyen Asya, kusursuz bir hizmet için tüm personellerle sahada olacaklarını ve yapımı devam eden projelerin en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını ifade etti. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz