Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

“Bu seçim çok büyük kazanımlar elde etmemize imkan sağladı”
  • Ana Sayfa » Genel
  • 3 Temmuz 2018 - 16:29:28
“Bu seçim çok büyük kazanımlar elde etmemize imkan sağladı”

24 Haziranda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan HÜDA PAR Muş milletvekili adayı M. Şirin Çağlayan,  seçimin parti olarak kendilerine büyük kazanımlar sağladığını söyledi.

HÜDA PAR Muş milletvekili adayı M. Şirin Çağlayan, 24 Haziranda gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Parti olarak seçim dönemi öncesi ve seçim döneminde vatandaşlarla sürekli bir araya geldiklerini belirten Çağlayan, bundan sonrada halkın içinde olacaklarını söyledi.

Seçimin parti olarak kendilerine büyük kazanımlar sağladığını belirten Çağlayan, “HÜDA PAR olarak yoğun bir seçim süreci yaşadık. Yeni bir parti olmamız, Türkiye’de ilk kez genel seçimlere giriyor olmamız ve seçim sürecinin dar bir zamana sıkıştırılmış olması, bizim için dezavantajlardan biriydi. Fakat tüm imkânsızlıklara rağmen, elimizdeki bütün imkân ve şartlarımızı zorlayarak, çok yoğun bir tempoyla güzel bir çalışma ortaya koyduk. Şunun altını özellikle çizmek isterim ki, bu seçim çok büyük kazanımlar elde etmemize imkân sağladı” dedi.

“Halkımız doğruluğumuza şahitlik etti”

Halkın HÜDA PAR’ın doğruluğuna şahitlik ettiğine değinen Çağlayan, “HÜDA PAR olarak, yürüttüğümüz seçim kampanyasında, tertemiz bir siyaset ve tertemiz duygularımızla insanlara gittik. İnsanları, HÜDA PAR’ın, içerisinde asla yalan olmayan, aldatmak olmayan, kirlilik olmayan tertemiz siyasetine ve davasına davet ettik. Partimizi tanıttık, yaptığımız çalışmayla tüm Türkiye’de bir tohum ektik. Allah’ın izniyle bu tohum yakın bir gelecekte yeşerecek, HÜDA PAR sadece bu ülke halkının değil, tüm insanlığın umudu olacaktır. Çünkü bu hareket bütün bir insanlığı selamete, huzura, barışa, kardeşliğe, adalete, dünya ve ahretin selametine davet etmektedir. Seçim süreci boyunca yaptığımız ziyaret ve çalışmalarımızda, tebliğ ve davetimizle halkımızı HÜDA PAR’a davet ettik, HÜDA PAR’ın davasına şahit kıldık. Davamızın doruluğuna şahitlik eden halkımızı tercihinde serbest bıraktık” şeklinde konuştu.

Çağlayan konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı: “HÜDA PAR olarak çalışma ve hizmet anlayışımız dönemsel değildir, öyle de olmayacaktır. Çalışmalarımızı, ‘Halka hizmet hakka hizmettir’ anlayışıyla yürüttük. Bu hizmet ve çalışmalarımızı ibadet bilinciyle yaptık. HÜDA PAR’a gönül vermiş tüm kardeşlerimizde mevcut anlayış budur elhamdülillah. Bu nedenle biz asla sonuca takılmadık, takılmayacağız. Yapacağımız tüm çalışmalarımızda Rabbimizin rızasını önceleyecek, bıkmadan usanmadan, takılmadan yolumuza davet edeceğiz inşallah.   Bu anlayış ve teslimiyet, beraberinde zaferi getirecektir. Bu seçimde insanı önceleyenler kazandı, adil olanlar kazandı, doğruluk kazandı, hakka teslimiyet kazandı. Yani HÜDA PAR kazandı.”

 “Seçim sonuçlarının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum”

Çağlayan, seçimin hayırlara vesile olmasını temenni ederek şöyle konuştu: “Seçim süreci boyunca partimizin başarısı için çalışan, destek olan tüm kardeşlerimize, üyelerimize ve gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ülkenin, bu halkın ve hasetsen bu toplumun maddi ve manevi değerlerini gözeterek bir adım dahi atmış olan herkese teşekkür ediyorum. Bu seçimin ve seçim sonuçlarının ilimiz, ülkemiz ve İslam ümmeti için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz