Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Erdoğan: Cehenneme kadar yolunuz var
  • Ana Sayfa » Genel
  • 9 Nisan 2018 - 14:42:21
Erdoğan: Cehenneme kadar yolunuz var

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt’te katıldığı partisinin 6’ncı olağan kongresinde yaptığı konuşmada Batı’ya sert çıkarak; “Cehenneme kadar yolunuz var” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Siirt 6’ncı olağan kongresine katıldı. Kongrede yaptığı konuşmada, Afganistan’da 100 hafızın katledilmesi, Doğu Guta da ve son olarak elinde silah olmayan Filistinlileri katleden israile sesiz kalan Batıya seslenen Erdoğan, “Ey Batı; Doğu Guta da katledilen, şehid edilen bu yavrulara, bu kadınlara ne zaman dönüp bakacaksınız da biz size, ‘bunlar adil davranıyor’ diyelim. Cehenneme kadar yolunuz var.” ifadelerini kullandı.

Ey Batı! Katledilen bu yavrulara bu kadınlara ne zaman dönüp bakacaksınız?

Afganistan’da çok enteresan olayların yaşandığını ve 100 Kur’an hafızı talebenin katledilirken seslerini çıkarmayanların, Türkiye’nin düzenlediği operasyonlar karşısında ağıtlar dizdiklerini söyleyen Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: “israilin, inkâr etme gereği bile duymadan, taammüden katlettiği, silahsız Filistinlilerin feryadına kulak tıkayanlar, terör örgütünün destekçilerine kapılarını sonuna kadar açıyor. İşte bakın Doğu Guta da yavrucukları yine bugün şehid ettiler. Değerli kardeşlerim bununla da kalmıyor, acımasız bir şekilde katlediyorlar. Biz işte bu ikiyüzlülüğe, bu insanlık dışı politikaya isyan ediyoruz. Ey Batı; Doğu Guta da katledilen, şehid edilen bu yavrulara, bu kadınlara ne zaman dönüp bakacaksınız da biz size, bunlar adil davranıyor diyeceğiz. Ölümüne yol açtığınız ve seyirci kaldığınız her masumun kanı, tarihinize ve geleceğinize bulaşmıştır.”

“Size yazıklar olsun”

“Bölgemizdeki insanlık trajedilerini, kendi silah tüccarlarının, kendi iç siyasi hesaplarının pazarlığı haline getirenlere yazıklar olsun diyorum.” diyen Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: “Sizin demokrasi anlayışınıza da, insan hakları anlayışınıza da, diplomasi anlayışınıza da yazıklar olsun. Ölümüne yol açtığınız veya seyirci kaldığınız, her masumun kanı, sizin yüzünüze de, tarihinize de, geleceğinizi de bulaşmıştır. Artık hiç birinin terör örgütlerinde, terör eylemlerinden şikâyet etme hakkı yoktur. Çünkü terör virüsünü kendi vücutlarına zerk ediyorlar, ama farkında değiller, Türkiye olarak biz kendi mücadelemizi, kendi belirlediğimiz strateji doğrultusunda sonuna kadar yürüteceğiz. Bu mücadelede bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Karşımıza geçip teröristlerin ağzı ile konuşanlara gelince; cehenneme kadar yolunuz var.” (İLKHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz