Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

HÜDA PAR heyeti eski çarşı esnafını ziyaret etti
HÜDA PAR heyeti eski çarşı esnafını ziyaret etti

HÜDA PAR Muş İl Teşkilatı esnaf ziyaretleri kapsamından HÜDA PAR GİK Üyesi İnan Sur, Muş İl Başkanı M. Şirin Çağlayan ve beraberlerindeki heyetle esnaf ziyaretinde bulunarak, esnafın sorun ve sıkıntılarını dinlediler.

Eski çarşı olarak bilinen Muş Belediyesi civarında ziyaretlerde bulunan HÜDA PAR heyetini esnaf teveccühle karşıladı.

Sorun ve sıkıntılarını HÜDA PAR heyetine anlatan esnaf, ekonominin durgunluğundan şikayet ederken, HÜDA PAR GİK Üyesi SUR ile İl Başkanı Çağlayan, ellerinden geldiğince kendilerine yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade ettiler.

Ziyaretler esnasında bir açıklama yapan HÜDA PAR GİK Üyesi İnan Sur, esnafın dertli olduğunu ve işlerinin durgun olduğunu belirterek, her zaman esnafın halkın yanında olacaklarını söyledi.

Sur, “Muş İl Teşkilatı olarak bugün esnaf ziyareti yaptık. Esnafın genel olarak ekonomik sıkıntılarıyla beraber sosyal anlamda bazı sıkıntıları var. Bununla ilgilenmediğini, sıkıntı olduğunu dile getirdiler. Tabi biz iktidar değiliz ve bu sebeple birçok konuya müdahil olamıyoruz. Ne var ki siyasi bir algının düzelmesi içinde çaba içerisindeyiz. Sadece seçimden seçime siyasilerin gidip esnaftan oy istemesi, bu yanlıştır. Biz bu algıyı düzenlemek içinde bir çalışma içine girdik. Seçimden sonra da sizleri ziyaret etmeye devam edeceğiz deniştik ve sık sık ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Esnafımızın yanındayız, halkımızın yanındayız, sıkıntılarını dinleyip haspihal ediyoruz. Genel anlamda ekonomi durgun. Esnafın büyük sıkıntısı da ekonomi. Sosyal anlamda da bazı sıkıntılar var. Aile ve gençlik ile ilgili bazı sıkıntılar var. Özellikle bu uyuşturucu bağımlılığıyla ilgili ailelerden çok şikâyet alıyoruz. Yardımcı olunmasını istiyorlar. Genel olarak ziyaretlerimiz güzel geçiyor, esnaf bizi güzel karşılıyor.” ifadelerini kullandı.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz