Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

HÜDA PAR: “Zulüm hak güçlenince bitecektir”
  • Ana Sayfa » Genel
  • 11 Haziran 2018 - 10:26:31
HÜDA PAR: “Zulüm hak güçlenince bitecektir”

HÜDA PAR Muş İl Başkanlığınca Filistin’e destek amacıyla düzenlenen basın açıklamasında, zulmün ancak hakkın güçleneceği vakit biteceğine dikkat çekildi.

HÜDA PAR Muş İl Başkanlığı tarafından Filistin’e destek amacıyla basın açıklaması düzenlendi.

HÜDA PAR Muş teşkilat binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına, parti üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Düzenlenen basın açıklamasını okuyan HÜDA PAR Muş İl Başkanı Hüseyin Atli, zulmün ancak hakkın güçleneceği vakit biteceğini söyledi.

İslam coğrafyasında akan kanın sorumlusunun siyonistler olduğunu ifade eden Atli, “Bugün Kudüs’ü konuşmamızın, gündemimizde tutmamızın tek bir sebebi var. Barbar siyonistlerin, mukaddes topraklarda işlediği katliamlar, vahşet ve süregelen işgal. İslam coğrafyasındaki acıların ana merkezi olan siyonist işgal sonlanmadıkça acılarımız dinmeyecek, tefrika ve fitne son bulmayacaktır. Tarih boyu İslam milletlerine olmadık zulümler yapan, acılar yaşatan israiloğulları, bugün başta Kudüs olmak üzere coğrafyamızın hemen her yerinde akan kanın asıl müsebbibidir.” dedi.
“Müslümanlar ötekileştirici dili bıraktığında küfür mağlup olacaktır”

Müslümanların kardeş olduklarının farkına vardıklarında küfrün mağlup olacağını belirten Atli, “Milyonlarca Müslüman kanının akmasında direk veya dolaylı olarak pay sahibi olan siyonist teröristler şunu bilsin ki, akıbetleri geçmişlerinden farklı olmayacaktır. İşledikleri her cürümün hesabını hem dünyada hem ahrette ödeyecek, akıttıkları kanda boğulacaktır. Bizler Selahaddin’in torunları olarak İslam ümmetine sesleniyoruz; karanlık, şafağın sökmesiyle yok olacaktır. Zulüm hak güçlenince bitecektir. Müslümanlar, kardeş olduklarının farkına vardığında, birbirini ötekileştirici, çatışmacı dili bıraktığında, namlularının yönünü değiştirdiğinde küfür karşımızda mağlup olacaktır.” diye konuştu.
“Kudüs birleşmemizi, bütünleşmemizi beklemektedir”

Kudüs’ün özgürlüğünün birlik ve beraberlikten geçtiğini vurgulayan Atli, “Müslümanların ilk kıblesi Mescid-i Aksa’nın işgalden kurtulmasını, siyonist esaretin sonlanmasını istiyorsak ilk hedefimiz vahdet olmalıdır. Kudüs bizim birleşmemizi, bütünleşmemizi beklemektedir. Biz kendi aramızda birlik kuramazsak bu zillet hali, yaşadığımız bu acılar katmerlenerek sürecektir.” ifadelerini kullandı.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz