Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Karaca son yolculuğuna uğurlandı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 5 Şubat 2018 - 14:15:34
Karaca son yolculuğuna uğurlandı

Afrin’de PYD/PKK’ye yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nda hayatını kaybeden Tankçı Uzman Onbaşı Fırat Karaca (28) memleketi Muş’ta son yolculuğuna uğurlandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin’de devam eden operasyonlar kapsamında PKK’nin saldırısı sonucu isabet eden tankta bulunan Tankçı Uzman Onbaşı Fırat Karaca (28) memleketi Muş’ta son yolculuklarına uğurlandı.

Sabah saatlerinde cenazesi memleketi Muş’a getirilen Karaca için Salihe-Muhlise Çağlayan Camisinde öğle namazına müteakip tören düzenlenerek cenaze namazı kıldırıldı.

Cenaze törenine Muş Valisi Aziz Yıldırım, Belediye Başkanı Feyat Asya, 49. Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ersin Altay, Muş emniyet Müdürü Zafer Aktaş, askeri erkan, Karaca’nın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşunun ardından Karaca’nın öz geçmişinin okunmasının ardından Muş İl Müftüsü Alettin Bozkurt tarafından kısa bir konuşma yaptı. Bozkurt, konuşmasında hak ile batıl savaşının Hz Adem’in çocuklarından beri devam ettiğini ve bu savaştan hak taraftarlarının galip geleceğini söyledi.

Daha sonra Karacanın naşı defnedilmek üzere tekbirlerle Muş Şehir Mezarlığında bulunan Şehitliğe götürüldü. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz