Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Kırmızı ette beklenen ucuzluk başlıyor
Kırmızı ette beklenen ucuzluk başlıyor

​Et ve Süt Kurumu, kıymayı 29, kuşbaşıyı ise 31 TL’ye Türkiye’nin 81 ilinde kendi satış noktalarının tamamında satmayı taahhüt eden zincir marketlere, taze dana karkas et satışının yapılacağını duyurdu.

Et ve Süt Kurumu (ESK), yaptığı açıklama ile ucuz et satışının başlayacağını duyurdu.

ESK’den yapılan duyuruda, KDV dahil olmak üzere kıymanın kilogramı 29 ve kuşbaşının kilogramı ise 31 TL’ye fiyatlarla Türkiye’nin 81 ilinde kendi satış noktalarının tamamında satmayı taahhüt eden zincir marketlere, taze dana karkas et satışı yapılacağı belirtildi

Duyuruda, “İsteklilerden, taze dana karkas et için alınan fiyat teklifleri, Kurumumuz tarafından değerlendirildikten sonra 1 Kasım 2017 tarihinden itibaren satışa başlanacaktır. İsteklilerin 31 Ekim 2017 tarihi saat 17.00’a kadar Genel Müdürlüğümüz Ticaret ve Pazarlama Dairesi Başkanlığına yazılı olarak başvurmaları gerekmektedir.” denildi.

Açıklamada, satışa sunulacak ette olması gereken şartlar şöyle sıralandı: “Ürünler 0,5 Kg’lık MAP ambalajlarda olacak. Ürünler taze olarak tüketime sunulacak olup şoklanmış veya don olarak satışı yapılmayacak. Kurumun belirlemiş olduğu sözleşme şartlarına göre satış sözleşmesi yapılacaktır. Talep etmeleri halinde istekliler sözleşme örneğini Kurumumuzdan alabilirler. Sözleşme imzalandığı tarihten itibaren Zincir Marketlerde başka kıyma ve kuşbaşı ürün satılmayacaktır.”

Zincir marketlerin müracaatı sırasında istenecek evraklara ESK’nin internet sitesinde ulaşılabiliyor.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz