Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Korkutlu lise öğrencileri MŞÜ’yü ziyaret etti
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 8 Nisan 2018 - 15:21:42
Korkutlu lise öğrencileri MŞÜ’yü ziyaret etti

Korkut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri ve öğrencileri, Okulum Artık Daha Eğlenceli Projesi kapsamında Muş Alparslan Üniversitesini ziyaret etti.

Korkut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimcileri ve öğrencileri, Okulum Artık Daha Eğlenceli Projesi kapsamında Muş Alparslan Üniversitesini (MŞÜ) ziyaret etti. Okul Müdürü Remzi Sayılğan, öğretmenler Sevsem Ramazan, Ruken Oğuz Bilgin, Emel Kayahan ve Gülay Kırtan ile 25 liselinin katıldığı gezide ev sahipliğini MŞÜ Sinema ve Edebiyat Topluluğu yaptı.

Korkutlu eğitimciler ve lise öğrencileri, Sinema ve Edebiyat Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. İbrahim Burçin Asna, Topluluk Başkanı Bergen Dağdagül ve topluluk üyesi Esma Kurt öncülüğünde MŞÜ külliyesini gezdiler. Gezi ardından Kongre ve Kültür Merkezimizde Les Choristes (Koro) adlı filmi MŞÜ öğrencileriyle birlikte izlediler.

Sinema ve Edebiyat Topluluğu öğrencileri, liseli kardeşlerine fakülteleri, derslikleri, kantinleri, kütüphaneyi ve Kongre Merkezini, spor tesislerini ve çarşıyı gezdirip külliyedeki hayat ve bölümlerde verilen eğitim hakkındaki sorularını cevaplandırdılar. Ziyaret kapsamında Edebiyat bölümü öğrencileriyle tanışıp birlikte derse giren öğrenciler, üniversitede ders işleyişini de deneyimlediler. (MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz