Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Minikler kediyi kurtarmak için seferber oldu
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 7 Ekim 2017 - 20:50:00
Minikler kediyi kurtarmak için seferber oldu

Muş merkezde bir grup çocuğun hasta olan yavru kediyi yaşatma çabaları görenleri duygulandırdı.

Muş Merkez Saray Mahallesinde bir grup çocuk sokakta ölmek üzereyken buldukları hasta kediyi yaşatmaya çalışmaları görenleri duygulandırdı.

Sokakta oynarken kediyi fark ettiklerini söyleyen çocuklar kedinin hasta ve ölmek üzere olduğunu fark ettiklerini ve oyunu bırakarak kediyle ilgilenmeye başladıklarını söylediler.

Bakkaldan aldıkları sütü şırıngayla kediye içirmeye çalışan çocuklar kediyi iyileştirmek için ellerinden geleni yaptılar. Çocukların kendilerince uyguladıkları yöntemler yetersiz kalınca yavru kedi telef oldu.

Çocuklardan Ahmet Demir, kediyi yaşatamadıkları için çok üzüldüğünü söyleyerek, “Kedi ölünce çok üzüldüm. Keşke başarsaydık ama yapamadık. Ne yapacağımızı bilmediğimiz için süt alıp içirmeye çalıştık ama yine de öldü. Ben çok üzüldüm. Yaşasaydı arkadaşlarla biz bakacaktık. Artık hayvanlara karşı daha iyi bir insan olacağım” ifadelerini kullandı.

Furkan Turan ise, “Biz sokakta oynarken kediyi fark ettik. Yürüyemiyordu ve hasta bir hali vardı. Biz aç olduğunu düşünerek bakkaldan süt alıp şırıngayla içirmeye çalıştık. Ama kedi öldü. Biz çok üzüldük. Bazen hasta hayvanları görüyorduk ama dikkatimizi çekmiyordu. Bu küçük bir kedi yavrusu olunca çok üzüldük” dedi.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz