Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

MŞÜ Yaz Okulu başlıyor: Haydi Çocuklar Külliyeye!
  • Ana Sayfa » Eğitim
  • 9 Haziran 2018 - 16:43:51
MŞÜ Yaz Okulu başlıyor: Haydi Çocuklar Külliyeye!

Muş Alparslan Üniversitesinde çeşitli kursların yer aldığı Yaz Okulu başlıyor.

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) koordinatörlüğünde, çocukların yaz tatilini daha verimli ve eğlenceli geçirmesi için hazırlanan MŞÜ Yaz Okulu, 25 Haziran-17 Ağustos 2018 tarihleri arasında başlıyor.

Çocukların yaşları ve sınıf düzeyleri dikkate alınarak planlanan MŞÜ Yaz Okulu’nda; paten, jimnastik, halk oyunları, yüzme, sinema saati, eğitsel oyunlar ve isteğe bağlı olarak Kur’an-ı Kerim eğitimi gibi pek çok farklı etkinlik yer alıyor.

Alanında uzman eğitmenler gözetiminde haftanın 5 günü, 13.00 ila 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek MŞÜ Yaz Okulu süresince MŞÜ külliyesinde bulunan olimpik yüzme havuzu ve kapalı spor salonu çocukların hizmetinde olacak. Kur’an-ı Kerim eğitimi Gazze Camiinde; diğer eğitimler ise dersliklerde deneyimli eğitimcilerimiz tarafından verilecek.

Çocukların yaz tatilini daha verimli ve eğlenceli geçirmeleri için hazırlanan MŞÜ Yaz Okulu’nda, çocuklara alışılmışın dışında bir yaz tatili deneyimi kazandırılması hedefleniyor. 7-14 yaş grubuna yönelik düzenlenen MŞÜ Yaz Okulu’na katılan çocuklar, hem çok eğlenecek ve yeni arkadaşlıklar kuracak hem de üniversite ortamında hayat boyu yararlanacakları yeni bilgiler ve tecrübeler edinecek. MŞÜ Yaz Okulu’ndaki etkinliklerle çocukların öz güven kazanması, sosyal ilişki kurma, iletişim ve empati becerilerinin gelişmesinin yanı sıra yeteneklerini keşfederek olumlu alışkanlıklar geliştirilmesi de amaçlanıyor. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz