Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

MŞÜ’de Erasmus+ Personel haftası gerçekleştirildi
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 11 Mayıs 2018 - 14:05:57
MŞÜ’de Erasmus+ Personel haftası gerçekleştirildi

Muş Alparslan Üniversitesinde (MŞÜ)  06-09 Mayıs 2018 tarihleri arasında birincisi düzenlenen Erasmus Personel Haftası tamamlandı.

Dört gün süren etkinliğe Çekya, Polonya ve Portekiz’de bulunan farklı üniversitelerden akademisyenler katıldı. Etkinliğin ilk gününde tanışma toplantısı yapıldı.

Yurtdışından gelen akademisyenler ve Erasum Ofisi çalışanlarının hazır bulunduğu toplantıda yabancı akademisyenler üniversitelerini tanıtıcı sunumlar yaparken, MŞÜ Erasmus Ofisi tarafından ise MŞÜ’yü tanıtıcı sunumlar yapıldı.

MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat tarafından kabul edilen yabancı akademisyenler kendileri ve üniversiteleri hakkında bilgiler vererek, her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirttiler. Muş Alparslan Üniversitesini her yönüyle beğendiklerini, programdan çok memnun kaldıklarını ve özellikle Muş yemeklerini çok beğendiklerini ifade eden akademisyenler, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı rektörümüze teşekkürlerini ilettiler.

Etkinliğin son gününde ise, katılımcılar Erasmus Ofis çalışanları ile bir araya gelerek işbirlikleri konusunda fikir alışverişinde bulundular. Çekya ve Polonya’dan gelen katılımcılarla karşılıklı personel ve öğrenci değişimi protokolü imzalandı. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz