Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Muş EMITT’in birincisi oldu
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 27 Ocak 2018 - 14:36:25
Muş EMITT’in birincisi oldu

25-28 Ocak tarihleri arasında düzenlenen EMİTT Turizm Fuarında Muş, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi stant dekoru aldı.

Bu yıl 22’incisi düzenlenen EMİTT Turizm Fuarına hazırlanan ve kentin tanıtımını yapan Muş heyeti geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi stant ödülünü aldı.

Fuarın açıldığı günden itibaren ziyaretçilerin yoğun ilgisini gören Muş standı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Fuarın en çok ilgi gören standı olarak dikkat çeken Muş standı fuar organizatörleri tarafından ödüle layık görüldü.

Muş Valiliği adına düzenlenen ödülde “EMİTT 2018’de Destinasyonlar Dalında En İyi Stand Dekoru gerçekleştiren Muş Valiliğine teşekkür eder, başarılar dileriz” ifadesi yer aldı.

Muş’un elde ettiği bu başarıyı fuar alanında bulunan ve plaketi alan Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ile Vali Yardımcısı Abdülkadir Okay, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

EMİTT Turizm Fuarına Muş Valiliği, Muş Belediye Başkanlığı, Muş Alparslan Üniversitesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Muş Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, kaymakamlıklar ve İMSİAD olarak katılan Muş, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödül alarak başarısına bir yenisini daha ekledi.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Muş’un EMİTT Fuarına çok iyi hazırlandığını biliyorduk. İlk günden itibaren standımızda izdihamlar yaşanmaya başladı. Gerek İstanbul’daki hemşehrilerimiz gerekse de fuara gelenlerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. En iyi stand ödülünü alarak bu işi çok iyi yaptığımızı bir kez daha gösterdik. Fuara katılan, emeği geçen ve ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum.”

Muş’un fuarda ödül almayı hak ettiğini ifade eden Muş Vali Yardımcısı Abdülkadir Okay işe, “Muş Valiliği ve ilgili kurumlarla bir süreden beri hazırlandığımız fuarda ödül almak hepimizi memnun etmiştir. Kurumlarımızla birlikte başarılı bir iş çıkardık. Bu ödülü tüm Muşlular adına alıyoruz. Geçen yıl aldığımız ödül bu yıl ki ödülün habercisiydi. Fuarımıza katılan ve hazırlıkları en iyi şekilde yapan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz