Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Muşlu çocukların sünnet merasimi devam ediyor
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 1 Eylül 2018 - 14:17:44
Muşlu çocukların sünnet merasimi devam ediyor

Muş Belediyesi’nin çarşamba günü Lale Vadisinde gerçekleştirdiği sünnet şöleninin ardından çocuklar evlerinde hijyenik bir ortamda sünnet ediliyor.

Geçtiğimiz çarşamba günü Muş Belediyesi tarafından 250 çocuk için Sünnet Şöleni programı gerçekleştirilmişti. Düzenlenen şölenden sonra Belediye Başkanı Feyat Asya’nın talimatı ile oluşturulan ekip, ev ev gezip sünnet merasimini sürdürüyor.

Belediye Başkanı Asya,  2 günde sünnet edilen 50 çocuğu evlerinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Bir program dahilinde sürdürülen sünnet ziyaretlerini değerlendiren Asya, “Muş Belediyesi olarak geçtiğimiz günlerde güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. 250 evladımızın özel gününü bir şölen havasında halkımız ile birlikte icra ettik. Şenliğin ardından bu çocuklarımız tek tek evlerinde sünnet edilmeye başlandı. Bizleri bağırlarına basan ailelerimizin mutluluklarını gördüğümüzde ne kadar güzel iş yaptığımızı bir kez daha anlamış olduk. Belediyelerin görevinin sadece yol, kaldırım ve temizlik yapmak olmadığını biliyoruz ve bunu yaptığımız farklı etkinliklerle göstermeye çalışacağız. İnşallah bundan sonra şehrin imarı ve inşasına harcadığımız eforun aynısını vatandaşlarımızın ruhuna dokunacak etkinliklerle de harcayacağız.” ifadelerini kullandı. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz