Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Muş’ta 87’si yabancı uyruklu 114 kişi yakalandı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 20 Temmuz 2018 - 15:22:00
Muş’ta 87’si yabancı uyruklu 114 kişi yakalandı

Muş’ta, çeşitli suçlardan aranan 27 kişi ile yabancı uyruklu 87 kişinin, yapılan arama ve operasyonlarda yakalandığı bildirildi.

Muş’ta, çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan 5 kişi ve yoklama kaçağı/bakaya olarak aranan 22 şahıs ile beraber yabancı uyruklu 87 kişinin yapılan arama ve operasyonlarda yakalandığı bildirildi.

Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, Muş İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince aranan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda “Elde veya Üstte Taşınan Eşyayı Özel Beceri ile Almak Suretiyle Hırsızlık” suçundan 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir kişi, hırsızlık suçundan 2 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir kişi, Basit Yaralama suçundan 5 ay kesinleşmiş hapis cezası ile aranan bir şahıs, Kamu Malına Zarar verme suçundan aranan başka bir şahıs, ile Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan aranan bir kişinin yakalandığı belirtildi.

 Açıklamanın devamında, yoklama kaçağı/bakaya olarak aranan 22 şahıs ile yasadışı yollardan ülkeye giriş yaptıkları tespit edilen 30 Pakistan ve 57 Afganistan uyruklu olmak üzere toplam 87 yasadışı göçmenin yakalandığı ve yakalanan şahıslar hakkında gerekli işlemlerin yapıldığı ifade edildi. (Muş Haber Ajansı-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz