Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Muş’ta Mutlu Anne Mutlu Aile Semineri
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 26 Aralık 2022 - 12:02:25
Muş’ta Mutlu Anne Mutlu Aile Semineri

“Mutlu Anne Mutlu Aile” Proje Semineri Gerçekleştirildi.

Üniversitemizde Muş İl Jandarma Komutanlığı, Asayiş Şube Müdürlüğü, Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği iş birliğince Mutlu Anne Mutlu Aile konulu seminer Sosyal Politikalar Uygulama ve Araştırma Merkezinin (SOSPOL) ev sahipliğinde Prof. Dr. Sabahattin Zaim Konferans salonunda gerçekleşti.

Program kapsamında SOSPOL Müdürü Dr. Öğr. Üyesi. Cennet Ceren Çavuş , Şiddetin Tanımı, Kimler Şiddet Uygular?”, Jandarma Komutanlığı Personeli Ast. Kd. Çvş. Gülcan Çebiç “6284 sayılı Kanun ve KADES Uygulaması”, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden Psikolog Mediha Avcı “ŞÖNİM ve Kadın Konuk Evlerinin tanıtımı”, İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Hizmet Uzmanı Merve Kama “Erken Yaşta Evliliklerde Fizyolojik Rahatsızlıklar”, İl Müftülüğünden Kur-an Kursu Öğreticisi Meliha İğdi “Kadının Dindeki Yeri ve Önemi”, Milli Eğitim Müdürlüğünden Psikolojik Danışman Emrah Kaplan “Rehberlik Araştırma Merkezinin Tanıtımı ve Erken Yaşta Evliliklere Yönelik Çalışmaları” konulu sunumlarını gerçekleştirdi.

Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ulaş Çaydaş, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Ahmet Kaya, İl Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdulbari Aksoy, Egitim Fakültesi Dekanı Esin Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Uğur İnan Kaki , kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.

  • Etiketler
Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz