Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

MUŞ’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 4 Eylül 2018 - 18:11:26
MUŞ’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Muş’ta sokak satıcılarına yönelik yapılan uyuşturucu operasyonlarında 8 şahıs hakkında adli işlem yapılırken 2 şahıs ise tutuklandı.

Muş İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü NARKO timleri tarafından sokak satıcılarına yönelik yapılan baskınlarda; uyuşturucu operasyonlarında 8 şahıs hakkında adli işlem yapılırken Malazgirt ilçesinde de 2 şahıs ise tutuklandı.

Konuya ilişkin valilikten yapılan açıklamada, “2 (iki) kişinin bulunduğu araç içerisinde yapılan aramada, aracın bagaj kısmında çuval içerisine gizlenmiş 581 gr esrar maddesi, 6 (altı) şahsın yapılan üst aramasında da 11,75 gram esrar maddesi ile 2 adet Ecstasy hap ele geçirilmiştir. 8 şahıs hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu ya da Uyarıcı Madde Satın Almak, Bulundurmak veya Kabul Etmek suçundan adli işlem başlatılmıştır.” denildi.

Açıklamanın devamında ayrıca Malazgirt ilçesinde 2 kişinin de tutuklandığı belirtilerek, “Malazgirt ilçesinde sokak satıcılarına yönelik yapılan baskınlarda ise, bir kişinin üzerinden 3,94 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Şahısla yapılan görüşmede maddenin temin edildiği kişi de tespit edilmiştir. Şahsın ikametinde ve bahçesinde yapılan aramada kitap içerisinde 7 gram esrar maddesi ile ikametin bahçesinde gömülü 138 gram esrar maddesi olmak üzere toplam 148,94 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Kullanmak için Uyuşturucu ya da Uyarıcı Madde Satın Almak, Bulundurmak veya Kabul Etmek suçundan işlem yapılan her iki şahıs da tutuklanmıştır.” İfadelerine yer verildi. (Muş Haber Ajansı-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz