Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Müştak Baba Bilgi Evinde sertifika töreni
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 25 Mayıs 2018 - 16:09:44
Müştak Baba Bilgi Evinde sertifika töreni

Muratpaşa Mahallesi Müştak Baba Bilgi Evinde gerçekleştirilen Tefsir derslerine düzenli bir şekilde katılan kadın vatandaşlara sertifika dağıtıldı.

Muş Belediyesi tarafından yapılarak hizmete sunulan Bilgi Evlerinde etkinlikler devam ediyor. Her yaş grubuna hitap eden kurs ve etkinliklerle vatandaşların uğrak yeri haline gelen Bilgi Evleri zaman zaman önemli programlara da ev sahipliği yapıyor. Son olarak Muratpaşa Mahallesi Müştak Baba Bilgi Evinde kadınlara yönelik sertifika töreni düzenlendi. Törene, Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, kursiyerlere Tefsir dersini veren Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) öğretim üyesi Doç. Dr. Murat Kayacan ve çok sayıda kadın vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, “Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Partimizin milletvekili aday tanıtım toplantısına katılmak üzere Ankara’da bulunan Değerli Başkanımızın sizlere selamını iletiyorum. Geçen haftadan beri bugünkü programınıza katılmak üzere planlama yapmıştı. Ancak il dışı programından dolayı kısmet olmadı. Başkanımızı temsilen bu programa katılmaktan onur duyduğumu bilmenizi isterim” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından katılımcılara belgeleri dağıtıldı. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz