Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Önce ablayı sonra kardeşini kaçırdı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 14 Ekim 2017 - 10:37:07
Önce ablayı sonra kardeşini kaçırdı

Muş’ta bir kızı kaçırdıktan sonra tutuklanan şahıs cezaevinden çıktıktan sonra beraberindekilerle birlikte aynı kızın kardeşini kaçırdılar.

2017 yılı Mayıs ayında bir kızı zorla kaçıran ve yakalandıktan sonra cezaevinde bir süre tutuklu kalan şahıs, bu kez 3 kişi ile kaçırdığı kızın kız kardeşini zorla kaçırdı.

Konuya ilişki valilikten yapılan açıklamada, duyarlı köylülerin kaçırılan kızı ailesine geri göndermesi üzerine firardaki şüpheli gece yarısı kız evini uzun namlulu silahla taradığı belirtildi.
Olayda yaralanan olmazken evde maddi hasar meydana geldi.

Açıklamanın devamında, “Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları neticesi kaçırma olayında fail ile birlikte olan 3 kişinin yer tespit edildikten sonra 12 Ekim 2017 günü sabah saatlerinde şahısların saklandıkları Toprakkale köyündeki ikamete operasyon yapıldı. Operasyonda silahlı saldırgan ve zorla kaçırma olayına karışan şahıslar; bir adet Kaleşnikof marka uzun namlulu silah, 3 adet şarjör ve 18 adet fişek, bir adet 7,65 mm Çekoslovak Vzor marka tabanca, bu tabancaya ait bir adet şarjör ve 20 adet fişek ile yakalandı. Ayrıca, olayla bağlantıları tespit edilen 3 şüpheli daha yakalandı. Yakalanan 6 şüpheliden 2’si Cumhuriyet Savcısının talimatları ile ifadelerine müteakip serbest kalırken, 4 şüpheli 13 Ekim 2017 günü çıkartıldıkları Adli Makamlarca tutuklanmıştır.” denildi.

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz