Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Özlem Ajans sanatçılardan “Hoş Geldin Yar” klibi
  • Ana Sayfa » Genel
  • 5 Nisan 2018 - 17:53:36
Özlem Ajans sanatçılardan “Hoş Geldin Yar” klibi

Özlem Ajans sanatçıları, bu yıl yapılacak olan mevlit etkinliğini için “Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temasıyla “Hoş Geldin Yar” adlı bir klip hazırladı.

Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen mevlit etkinliğini için Özlem Ajans sanatçıları ilahi ve ezgiler olmak üzere “Hoş Geldin Yar” adlı bir klip hazırladılar.

Ajans bünyesindeki 15 sanatçının seslendirdiği ve Hz. Muhammed’in dünyaya gelmesini konu alan klip çekimleri tamamlandı.

Konu hakkında bilgilendirmelerde bulunan Peygamber Sevdalıları Platformu Genel Sekreteri Cemil Cahit Ünsal, nisan ayında Hz. Muhammed’i anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceklerini söyledi.

Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her yıl Türkiye’nin dört bir tarafında mevlit etkinliğini etkinlikleri düzenlediklerini belirten Ünsal, “Bu Yıl Yine nisan ayında platform olarak bazı merkezlerde ‘Hz. Peygamber (sav) Anlama ve Sünnetini Yaşama’ adlı etkinlikler düzenleyeceğiz. Bu etkinliklerde Peygamber Efendimiz (sav) hayatının ve sünnetinin yaşatılması adına çalışmalarımız olacak. Nisan ayında da Peygamber Efendimizi anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceğiz. Her yıl etkinliklerimize en fazla coşkuyu, heyecanı yaşatan ilahilerdir. Bunda da en çok Özlem Ajansın katkısı olmaktadır ve geleneksel olarak Özlem Ajans her yıl mevlit etkinliğinin anısına özel bir parça hazırlıyor. Geçen sene olduğu gibi bu senede hazırladılar. Yine güzel bir eser hazırlamışlar eserin adı ‘Hoş Geldin Yar’dır. Gerçekten çok güzel hazırlanmış, özellikle platform adına her aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu senede bu parçayla etkinliklerimize renk katacaklardır. Şimdiden bu parça hem Özlem Ajanstan hem de Peygamber Sevdalıları Platformundan tüm Peygamber âşıklarına armağan olsun.” dedi.

Klip, Özlem Ajans sanatçılarından; Mehmet Ali Oğuz, Bilal Güler, Derviş Madsor, Ferdi Kalkan, Neytullah Karadeniz, Özcan Atsat, Bilal Dalkılıç, Mehmet Gündüz, Ömer Güneş, Nurullah Ürün, Veysi İçyılmaz, Musap Şanlı, Burhanettin Cebba, Nebi Bozaba ve İbrahim Akbaş tarafından çekildi.

Ayrıca, Diyarbakır mevlit etkinliği “Hz. Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temasıyla 22 Nisan Pazar günü saat 13.00’de Newroz Parkı Miting Alanı’nda yapılacağını hatırlatıldı. (İLKHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz