Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Sokaklarda ilaçlama çalışması yapıldı
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 18 Haziran 2018 - 14:47:26
Sokaklarda ilaçlama çalışması yapıldı

Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için kentte ilaçlama çalışması başlattı.

Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için, günde 2 kez olmak üzere, kentte ilaçlama çalışması başlattı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yaz aylarında yapılan ilaçlama çalışmalarıyla sıcak günlerde ortaya çıkan sağlık problemlerinin de önüne geçmek hedefleniyor. Günde 2 kere yapılan ilaçlama işlemiyle sokaklar dezenfekte ediliyor.

Uzman ekipler tarafından hazırlanan ve Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı’ndan onaylı olan ilaçlar sıcak yaz aylarında oluşan mikropların, bakterilerin insana ve çevreye olan etkisini azaltıyor.

İlaçlama çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Feyat Asya, “Ekiplerimiz her gün düzenli bir şekilde ilaçlama çalışmalarını yapıyorlar. Tüm cadde ve sokaklarımızda gerçekleştirdiğimiz ilaçlama çalışması ile haşerelerin vatandaşları rahatsız etmesini engelliyoruz. Bu süre içerisinde vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda da ilaçlama çalışması yapıyoruz. Haşerelerden dolayı rahatsız olan vatandaşlarımızın Belediyemizin ALO 153 hattını arayarak şikâyetlerini iletmelerini rica ediyoruz. Bize bildirilen şikâyetler doğrultusunda ekiplerimiz soruna anında müdahale edeceklerdir. Çalışmalarımızda halk sağlığı önceliğimizdir. Yaz sezonunun bitimine kadar ilaçlama çalışmalarımız devam edecek.” dedi. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz