Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

TKDK kan bağışında bulundu
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 8 Mart 2018 - 15:58:17
TKDK kan bağışında bulundu

Kızılay Muş Şubesi tarafından, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Muş İl Koordinatörlüğünde kan toplama faaliyeti gerçekleştirildi.

Bölgemizin kan ihtiyacının karşılanmasında önemli faaliyetlerde bulunan Kızılay Muş Şubesi, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Muş İl Koordinatörlüğünde kan toplama faaliyetinde bulundu.

Başka muadili bulunmayan ve insan hayatının devamı için büyük önem taşıyan kan ihtiyacının karşılanması noktasında önemli çalışmalar yapan Kızılay Muş Şubesi ekibinin, 8 Mart Perşembe günü gerçekleştirdiği kan toplama çalışmasına TKDK Muş İl Koordinatörlüğü çalışanları yoğun ilgi gösterdi. İlk olarak kan bağışı formlarını dolduran personellerin gerekli kan testleri yapıldı. Ardından bağışta bulunan çalışanlara meyve suyu ve bisküvi ikramında bulunuldu. İl Koordinatörlüğündeki kan bağışı faaliyetine kurum personellerinin yanı sıra vatandaşlar da ilgi gösterdi.

Uygur, Kızılay Ekibine Teşekkür Etti

Gün boyu süren kan toplama çalışmalarının yanı sıra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kızılay Muş Şubesi kadın personellerine İl Koordinatörü Beytullah Uygur ile Yerinde Kontrol Birim Uzmanı Gözde Çelebi tarafından çiçek takdim edildi. İl Koordinatörü Uygur, ülkemiz sınırlarını aşan faaliyetleri ve İl Koordinatörlüğünde gerçekleştirdikleri bu anlamlı çalışma dolayısıyla Kızılay ekibine ve kan bağışında bulunan kurum personellerine teşekkür etti. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz