Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

“Toplumumuzun temel taşı ailedir”
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 9 Mart 2018 - 16:18:27
“Toplumumuzun temel taşı ailedir”

Polis memuru Murat Gürçetin ile Hatice Şeymanur Kurt çiftinin Muş Belediyesi’nde düzenlenen nikah töreninde Belediye Başkanı Feyat Asya nikah kıydı, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da şahitlik yaptı.

Muş Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü’nün mutlu gününe ev sahipliği yaptı. Polis memuru Murat Gürçetin ile Hatice Şeymanur Kurt’un nikah törenine katılmak için belediyeye gelen İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli personeller, arkadaşlarını mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da nikah törenine katılmak üzere Muş Belediyesi’ne geldi. Belediye Başkanı Feyat Asya, makamında ağırladığı Aktaş ile bir süre sohbet ettikten sonra nikah salonuna geçtiler.

Asya, evlenmek için Muş Belediyesi’ne müracaat eden Gürçetin ve Şeymanur Kurt çiftinin nikahını kıyarken, İl Emniyet Müdürü Aktaş da şahitlik yaptı.

“Toplumumuzun temel taşı ailedir”

Burada bir konuşma yapan Asya, “Toplumumuzun temel taşı ailedir. Şimdide bir ailenin kurulmasına şahitlik ediyoruz. Ailelerin uzun soluklu sürmesi için evlilikte hoşgörü, sevgi, saygı ve karşılıklı anlayış çok önemlidir. Kurulan yuvanın da hayırlı olmasını diliyorum. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum. Ülkemizin geleceği için, bizler için Afrin’e giden, arkadaşlarınızın, kardeşlerimizin başarılı bir şekilde sağ salim dönmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bir kez daha şehitlerimizi rahmetle anarken, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

İl Emniyet Müdürü Aktaş da yaptığı konuşmada, “Bir kardeşimizin mutluluğuna şahitlik ediyoruz. Onunla birlikte bir arkadaş daha edindik. Çiftimizin nikahının hayırlı olmasını diler, yeni hayatları mutlu ve huzurlu bir şekilde devam ettirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından imzalar atıldı. Asya ve Emniyet Müdürü Aktaş genç çifte aile cüzdanı ve çeşitli hediyeler verdi. Nikah töreni toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz