Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Uyuşturucu tacirlerine darbe
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 16 Şubat 2018 - 12:02:15
Uyuşturucu tacirlerine darbe

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan operasyonda yaklaşık 33 kilo esrar ele geçirildi.

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında sokak satıcılarına yönelik operasyonda yaklaşık 33 kilo esrar ele geçirildi.

Konuya ilişkin valilikten yapılan açıklamada, “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarda; 14 Şubat 2018 günü Van ilinden İlimize seyir halinde olan bir araç durdurulmuş ve araç içerisinde Narkotik Köpeği ile arama yapılmıştır. Yapılan aramada, köpeğin tepki vermesi üzerine lastik içerisine zulalanmış şekilde toplamda 30 parça halinde her biri streç filme sarılı toplam 32 kilo 643 gram gelen Esrar maddesi ele geçirilmiştir. Aracın şoförü şahıs hakkında “Uyuşturucu ya da Uyarıcı Madde İmal veya Ticareti Yapmak” suçundan işlem yapılmıştır.” denildi.

Açıklamanın devamında şahsın suç ortakları olduğu tespit edilen ve başka bir araç ile Malatya İline seyir halinde olan 2 kişinin de Malatya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak, gerekli yasal işlemlerinin yapılabilmesi için Muş’a getirildiği belirtildi. (MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz