Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Uyuşturucu tacirlerine operasyon
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 9 Mayıs 2018 - 14:50:51
Uyuşturucu tacirlerine operasyon

Uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilip bir kişi gözaltına alındı.

Muş’ta uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında da çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilip bir kişi gözaltına alındı.

Açıklamada, “Durdurulan bir araçta, Narkotik Köpeği ile yapılan aramada, aracın motor bölümüne gizlenmiş 932 gram, torpido bölümüne gizlenmiş vaziyette 5 gram olmak üzere toplam 937 gram toz esrar maddesi ele geçirilmiştir. Aracın sürücüsü hakkında yasal işlem başlatılmıştır. İlimiz havaalanında yolcu olarak bulunan bir şahsın üst aramasında 57 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Bir şahsın üzerinden 6 gr esrar, bir başka şahıstan 2 gram esrar maddesi, bir şahıstan da 1.30 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Yine bir şahsın üst aramasında 1 gram esrar ile 0.57 gram metamfetamin maddesi, farklı iki şahıstan da 1 adet extacy uyuşturucu hap ile 0.28 gram eroin maddesi ele geçirilmiştir.” İfadelerine yer verildi.

Yapılan kontrollerde, “Kullanmak için Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satın Almak, Bulundurmak veya Kabul Etmek” suçundan hakkında arama kararı bulunan bir kişinin de yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi. (MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz