Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Vali Yıldırım: “Terörü gündemimizden çıkardık”
  • Ana Sayfa » Yerel
  • 31 Temmuz 2018 - 16:57:41
Vali Yıldırım: “Terörü gündemimizden çıkardık”

Muş Valisi Aziz Yıldırım, Varto ilçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Vali Yıldırım, burada yaptığı konuşmasında terörü gündemlerinden çıkardıkları mesajını verdi.

Muş Valisi Aziz Yıldırım, hafta sonu Varto ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretleri esnasında Vali Yıldırım’a; İl Garnizon Komutanı Piyade Albay Atilla Terzioğlu, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ile İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin eşlik etti.

Vali Yıldırım ve beraberindekileri İlçe Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin karşıladı. Vali Yıldırım, Varto İlçe Devlet Hastanesi programının ardından ve ilçede yapımı devam eden Kalekol inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Daha sonra ilçe merkezine geçen Vali Yıldırım, burada vatandaşlarla bir araya geldi.

 Vali Yıldırım, vatandaşlarla bir araya gelirken yaptığı konuşmasında terörü gündemlerinden çıkardıkları mesajını verdi.

Vali Yıldırım,  “Varto gayet güzel bir ilçemiz. Bizler terör konusunu gündemimizden çıkarmalıyız ki buradaki bu güzellikleri diğer vatandaşlarımızda görebilsinler. Hepinizin bildiği gibi yıllarca görev yapan belediyenin bu hizmetleri vatandaşlarımıza hizmet amacıyla kullanmadığını gördünüz. Bizler Devlet olarak bundan sonra sizlere daha iyi hizmetler etmek için çaba gösteriyoruz ve en iyi şekilde hizmet alacaksınız. Çünkü bu topraklar kıymetli topraklardır. Bu bölge Türklerin Anadolu´ya girdiği ve yurt edindiği yerlerdir. Devlet olarak vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet götürürken terör konusunda da kararlılıkla mücadeleye devam edecektir. Değerli kaymakamımız 2 yıldır sizlere hizmet ediyor vatandaşlarımızın hepsi bundan memnun. Köylerimize su götürüyor, hayvancılık konusunda projeler üreterek vatandaşımıza gelir kapısı açıyor. Şu anda bile 20 köyde köy içi ve mera yolları yapımı için ekipler çalışıyor. Tüm vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık o yüzden hizmet edecek insanların yanında olun” ifadelerini kullandı.

Buradaki ziyaret programının ardından Vali Aziz Yıldırım, beraberindeki heyet ile birlikte Hamurpet Gölü’ne hareket etti. (Muş Haber Ajansı-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz