Dünyada En Çok Okunan Kitap

Dünyada En Çok Okunan Kitap

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Seçim Çalışmaları Tam Gaz

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

Nur Talebelerinden Seçim Mesajı

YÜZYILIN MİTİNGİ

YÜZYILIN MİTİNGİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

REKTÖR POLAT’A VEDA YEMEĞİ

Yaz kurslarına katılan öğrencilere kitap hediye edildi
  • Ana Sayfa » Genel
  • 28 Temmuz 2018 - 16:39:28
Yaz kurslarına katılan öğrencilere kitap hediye edildi

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanlığı tarafından, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muş Temsilciliğinin ortaokul öğrencilerine yönelik açılan yaz kurslarına katılan öğrencilere kitap hediye edildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muş Temsilciliğinin ortaokul öğrencilerine yönelik açtığı yaz kurslarına katılan öğrencilere, Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanlığı tarafından kitap hediye edildi.

Kurstaki öğrencilerle bir arayan gelen Eğitim-Bir-Sen Muş Şubesi Başkanı Mahir Barışan, nesillerin ihyası için öncülerin kendilerine her zaman rehberlik ettiğini söyledi.

Kendilerinin de onların açtığı yolda ilerlemek için üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını dile getiren Barışan, “Çocuklarımızı sihirli kutunun olumsuz dünyasından teknolojinin handikaplarından kurtaran ve kurtaracak olan projeleri her daim destekledik ve desteklemeye de devam edeceğiz. Bunun için de TÜGVA Muş Temsilciliğinin ortaokul çocuklarımıza yönelik yaz kursuna karınca kararınca katkı sunmak ve Eğitim-Bir-Sen’i gelecek nesillere tanıtmak amacıyla ülkemizin değerini, medeniyetimizin ürünlerini haber veren yazarlarımızın eserlerini kendilerine hediye ettik. Çocuklarımızı gayet mutlu öğretmenlerimizi çok fedakâr buldum. Milli Eğitimimiz de eğlenerek öğrenmeyi merkeze alan, bilgi, kültür ve dayanışma duygusunu aşılayan kursları örnek almalı, madden ve manen desteklemeli. Konuşmama son verirken yaz kursu süresince desteğini esirgemeyen fedakârca çalışan öğretmen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerinin devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Barışan, yaptığı konuşmanın ardından çocuklara kitap hediye etti. (Ayetullah Tarhan-MHA)

Muş nöbetçi eczaneleri
Weather for the Following Location: Mus map, Turkey
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz